Yaşayan Toprak Yerel Tohum projesi, orta vadede tüm dünyayı etkilemesi beklenen iklim değişikliği ve kuraklığa karşı, toprağımıza en uyumlu yerel tohumu bulmayı ve geleceğe taşımayı, bu sayede toprağı ve doğayı yaşatmayı amaçlıyor. İletişim çalışmalarını yürüten paydaşı olmaktan büyük mutluluk duyduğumuz proje kapsamında bu yıl ekilen sorgül buğdayının hasadı özel bir etkinlikle kutlandı. Yaşayan Toprak Yerel Tohum projesinde çalışan yerel ve mülteci kadın çiftçiler, kadın mühendisler, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve Avrupa Birliği Büyükelçisi Christian Berger’in katılımıyla düzenlenen etkinlikte, Mezopotamya’nın en eski buğdayı sorgülün hasadı gerçekleştirildi. İki yıl önce 2 ton sorgül buğdayı ile başlayan projede, bu yıl toplam 440 ton sorgül buğdayı hasat edildi.

Hedef kitle ve marka vizyonuna uygun iletişim dilinin oluşturulması ve belirlenen marka ihtiyaçlarına uygun şekilde tüm paydaşlarına yönelik iletişim çalışmalarının planlanması, yürütülmesi ve raporlanması.

Hedef kitle ve marka vizyonuna uygun içeriklerin geliştirilmesi; ilgili medya kuruluşları ve medya mensuplarıyla sürdürülebilir ve verimli bir ilişki kurulması.

Yenilikçi çözümler ve stratejilerle, markaların dijital dönüşümün baş döndüren hızına yetişmesinin sağlanması.

Marka vizyonuna ve hedef kitleye uygun yaratıcı projelerin tasarlanması ve markanın her türlü etkinliğinin en ufak detayına kadar düşünülerek yönetilmesi.

Marka itibarının en az %50’sini oluşturan liderlerin, kişisel özelliklerine, marka ihtiyaçlarına ve sektör koşullarına göre en iyi şekilde konumlandırılması.

Daha mutlu çalışanlar ve kurum içinde daha güçlü ilişkiler oluşturmak için doğru kurumsal iletişim stratejilerinin uygulanması ve böylece kurum itibarının güçlendirilmesi.

İş ve hizmet alanlarının belirlenmesiyle tüm paydaşları kapsayan, senaryoların oluşturulması ve kriz iletişimi el kitabının hazırlanması.

Geleneksel ve online medya kanallarına yönelik iletişim etkinliğinin artırılması.